Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
FPRO LFF taurė
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches on 02.10.2021.
02. October 2021.
July 2021
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
August 2021
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
September 2021
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
October 2021
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
November 2021
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
December 2021
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
February 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Optibet A lyga 2021
13:00
Nevėžis
1
FC Džiugas
1
1
Nevėžis
:
FC Džiugas
1
15:00
DFK Dainava
1
Hegelmann
1
1
DFK Dainava
:
Hegelmann
1
I lyga 2021
14:00
FK Žalgiris B
1
FK Jonava
2
1
FK Žalgiris B
:
FK Jonava
2
14:00
FK Minija
1
FK Sūduva B
1
1
FK Minija
:
FK Sūduva B
1
15:00
FK Kauno Žalgiris B
3
FC Neptūnas
0
3
FK Kauno Žalgiris B
:
FC Neptūnas
0
15:00
Vilniaus BFA
1
FK Šilas
4
1
Vilniaus BFA
:
FK Šilas
4
18:00
FK Riteriai B
2
Babrungas
0
2
FK Riteriai B
:
Babrungas
0
2021 m. LFF III lygos PAFF pirmenybės „Komex“ taurei laimėti
16:00
Rokiškio futbolo klubas
3
PSSK Atomas
0
3
Rokiškio futbolo klubas
:
PSSK Atomas
0
II lyga 2021 1-10 vietos
13:00
FK Garliava
2
FK Panerys
3
2
FK Garliava
:
FK Panerys
3
13:00
FA Šiauliai B
2
Viltis
1
2
FA Šiauliai B
:
Viltis
1
14:00
FK Šilutė
0
FK Ekranas
4
0
FK Šilutė
:
FK Ekranas
4
II lyga 2021 11-20 vietų
13:00
FK Saned
3
FC Džiugas B
1
3
FK Saned
:
FC Džiugas B
1
14:15
FM Ateitis
3
Klaipėdos FM
3
3
FM Ateitis
:
Klaipėdos FM
3
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2021/2022
12:00
SFA Vilniaus Vytis
6
FA Marijampolė City
1
6
SFA Vilniaus Vytis
:
FA Marijampolė City
1
July 2021
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
August 2021
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
September 2021
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
October 2021
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
November 2021
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
December 2021
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
February 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
9 636
players
667
teams
383
competitions
13 652
matches